R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Sygnalizacja świetlna z odbiorem technicznym

18-09-2020 08:54 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,451 | Komentarzy: 0

Od 23 września br. uruchomiona zostanie nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Al. Jana Pawła II oraz Powstańców Wielkopolskich. To wspólna inwestycja Powiatu Kolskiego i miasta Koła.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Każdy, kto próbował włączyć się do ruchu z ulic podprządkowanych na Al. Jana Pawła II wie, ile czasu to zajmowało. Równiez piesi musieli uzbroić się w cierpliwość, gdy zamierzali przejść na drugą stronę ulicy. Teraz to się zmieni! Wszystko za sprawą budowy sygnalizacji świetlnej, która przeszła odbiór techniczny a od najbliższej środy zostanie uruchomiona.

Ruchem na skrzyżowaniu sterować będzie automatyka, która współpracuje również z sygnalizacją na skrzyżowaniu ulic Blizna/Włocławska/Al. Jana Pawła II. Na nowym skrzyżowaniu sygnalizacja działać będzie w sposób dynamiczny - kamery będą na bieżąco badać ruch z każdej strony i dostosowywać czas do udrożnienia skryżowania.

434 777,08 zł brutto - tyle z budżetu powiatu i miasta Koła wydatkowano na powyższą inwestycję. 

Pamiętajcie o zmianach - zachowajcie ostrożność.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze