R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Podejrzany o przestępczość narkotykową 33-latek trafił do aresztu

03-10-2020 10:39 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,376 | Komentarzy: 2

Kolscy kryminalni zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Koła podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna trudnił się sprzedażą środków prawnie zakazanych oraz posiadał w mieszkaniu marihuanę i mefedron. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Kolscy policjanci mieli informację, że jeden z mieszkańców Koła trudni się sprzedażą narkotyków. W środę, 30 września br., funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania, w którym proceder ten miał się odbywać. Policjanci zastali w nim 33-letniego mieszkańca Koła. W wyniku przeprowadzonego przeszukania, mundurowi znaleźli pudełko z suszem brunatnozielonym oraz kilkanaście woreczków strunowych z zawartością białych kryształków. Badania laboratoryjne wykazały, że susz jest środkiem odurzającym w postaci marihuany, a białe kryształki to mefedron. Ponadto znaleźli pieniądze, które najprawdopodobniej pochodziły ze sprzedaży środków prawnie zabronionych.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Dzisiaj na wniosek Policji, Sąd Rejonowy w Kole aresztował mężczyznę na trzy miesiące. 33-latek odpowie przez wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa określone w Ustawie o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA