R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wood-Mizer Inwestuje w Rozbudowę Zakładu

07-10-2020 10:44 | Źródło: Wood-Mizer | Wyświetleń artykułu: 12,358 | Komentarzy: 0

Firma Wood-Mizer, producent wysokiej jakości maszyn do obróbki drewna, podjął decyzję o rozbudowie fabryki w Kole o kolejną halę produkcyjno-biurową. Dzięki temu firma zwiększy swój potencjał produkcyjny a dla lokalnej ludności stworzy nowe miejsca pracy.

Foto:Wood-Mizer
R E K L A M A

Budowę nowej hali produkcyjnej rozpoczęto w lipcu 2020 r., a planowany termin zakończenia projektu to marzec 2021. Już dzisiaj widać duży postęp prac budowlanych - na solidnie przygotowanych fundamentach stawiane są kolejne przęsła konstrukcyjne, budowlańcy i ciężki sprzęt pracują nieustannie, a nad całością projektu czuwa generalny wykonawca, firma Budimex.

Za kilka miesięcy łączna powierzchnia budynków produkcyjno-biurowych Wood-Mizer w Kole zwiększy się o ponad 2,6 tys. m2 i wyniesie łącznie 17 tys. m2. Na nowej powierzchni zakładu powstaną stanowiska pracy i biura głównie dla projektantów i inżynierów, działu badań i rozwoju, oprzyrządowania i prototypowni, ale znajdzie się również nowe miejsce dla kolegów i koleżanek z działu marketingu.

Firma Wood-Mizer na bieżąco rekrutuje i zatrudnia nowych pracowników. W miesiącach sierpień-wrzesień, pracę znalazło 29 nowych osób. Już dzisiaj poszukiwani są pracownicy do biur i stanowisk produkcyjnych. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 420 osób, co czyni je jednym z największych pracodawców w naszym powiecie. Dzięki nowym inwestycjom Wood-Mizer zamierza ugruntować swoją pozycję lidera wśród firm wysoko rozwiniętych, nowoczesnych i dynamicznych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze