R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

MZEC przeprowadził remont rurociągów magistralnych

09-10-2020 10:11 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,031 | Komentarzy: 0

W miesiącu wrześniu MZEC Sp. z o. o. zrealizował zadanie remontowe na kluczowym odcinku sieci ciepłowniczej. W zrealizowanym zadaniu istotne jest to, że wykonano je przy współudziale Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kole.

Foto:MZEC Koło
R E K L A M A

MZEC Sp. z o.o. przeprowadził remont rurociągów magistralnych o średnicy DN 350 mm w komorze ciepłowniczej M22 zlokalizowanej przy ul. Opałki w Kole. Remont polegał na wymianie trzech odcinków rurociągów, które ulegały przyspieszonej korozji z powodu częstego zalewania przez wody gruntowe.

Aby zapobiec powtarzaniu się tego zjawiska MZEC zlecił wykonanie odwodnienia komory przez MZWiK w Kole, co zostało z powodzeniem zrealizowane i zapewni bezawaryjną pracę tego odcinaka miejskiej sieci cieplnej przez kolejne lata. Cieszy dobra współpraca Spółek miejskich.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze