R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Nowe ognisko koronawiursa w Kole. Dodanie wyniki wśród kadry dwóch przychodni

14-10-2020 14:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 90,045 | Komentarzy: 12

Aż sześć pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa odnotowano wśród kadry przychodni VITA-MED. Placówka przez dwa dni była zamknięta dla pacjentów, do czasu aż przyjdą wyniki pozostałej kadry.
Foto:pixabay
R E K L A M A

Jak poinformowała nas Powiatowa Inspektor Sanitarna w Kole, Ewa Lewicka - przychodnia VITA-MED to kolejne ognisko koronawirusa w naszym powiecie. U sześciu osób potwierdzono koronawirusa i zostały one skierowane do izolacji domowej. Pozostali pracownicy do czasu wyników testów również przebywali w domu. W czasie kiedy przychodnia była zamknięta wykonano dezynfekcję budynku. 

Dziś już wiemy, że pozostała kadra ma ujemne wyniki, zatem przychodnia może kontynuować funkcjonowanie.

Kolejnym przypadkiem dodatniego wyniku na koronawirusa jest jeden z lekarzy przychodni znajdującej się przy ul. Toruńskiej. Teraz do kierownika tej jednostki należy decyzja, czy przychodnia będzie dalej funkcjonować na bazie pozostałych pracowników.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę