R E K L A M A
Wiadomo軼i MKS Olimpia Ko這

Skromna wygrana z GKS Dopiewo

W 13 kolejce IV ligi wielkopolskiej PROEKO MKS Olimpia Ko這 podejmowa豉 GKS Dopiewo. Kolanie wygrali skromnie 1:0 po bramce Aleksa Sieradzkiego.

W sobot 17 pa寮ziernika na Stadionie Miejskim w Kole MKS Olimpia Ko這 (trener Tomasz Mikusik) rozegra豉 mecz 13 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO przeciwko GKS Dopiewo.
Z ró積ych powodów w spotkaniu nie mog這 zagra kilku czo這wych zawodników. Micha Rutkowski (kontuzja), Krystian Sobieraj (zó速e kartki), Jakub D瑿owski, a tak瞠 Dawid Zawadzki czy Bartosz Uli雟ki.
Stron przewa瘸j帷 w tym spotkaniu byli zdecydowanie kolanie, jednak瞠 go軼ie bardzo sprawnie i skutecznie rozbijali nasze  ataki na 20-25 metrze, skupiaj帷 si na defensywnie i szybkich kontratakach. Zaznaczy trzeba 瞠 braki kadrowe zdecydowanie wp造ne造 na jako嗆 gry kolan. Od 67 minuty kolanie grali w os豉biebiu po drugiej ó速ej, a w konsekwecji czerwonej kartki dla Miko豉ja Czajki. Wtedy do g這su na boisku dosz這 GKS Dopiero, które kilkukrotnie zagrozi這 bramce rywala. Uda這 mi si nawet strzeli gola, jednak s璠zia liniowy dopatrzy si pozycji spalonej i bramki nie uznano.
W 78 minucie po szybko wyprowadzonej kontrze i strzale z ok.  16 metrów pi趾e do siatki go軼i skierowa Aleks Sieradzki.
Go軼ie próbali jeszcze odrobi straty, ale kolanie pomimo gry w dziesi徠k bardzo m康rze bronili si ostatecznie zapisauj帷 na swoje konto kolejne 3 punkty.

MKS OLIMPIA Ko這 - GKS Dopiewo 1:0 (0:0)
1:0 Aleks Sieradzki (78')