R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Pijany kierowca BMW doprowadził do czołówki!

20-10-2020 09:54 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 27,971 | Komentarzy: 4

W dniu wczorajszym, tuż po godzinie 22:00 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych w miejscowości Ruszków.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

34-letni mieszkaniec Koła jadący osobowym BMW, ulicą Kolską w Ruszkowie - zjechał z prawego pasa drogowego, gdzie stracił panowanie nad pojazdem następnie odbił kierownicą w drugą stronę. Pojazd wjechał na przeciwległy pas. Z naprzeciwka prawidłowo jechał VW Polo, prowadzony przez 42-letniego mieszkańca Brudzewa. Błąd mieszkańca Koła doprowadził do zderzenia czołowego.

Po dojechaniu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że pomocy medycznej wymagają kierowcy. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował mężczyzn z obrażeniami do szpitala, gdzie trwa ustalanie stanu zdrowia. To pozwoli na sklasyfikowanie zdarzenia jako wypadek lub kolizja.

Jak się okazało, kierowca BMW prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Po wstępnym badaniu otrzymano wynik 1,5 promila. Prawdopodobnie za spowodowanie zdarzenia i jazdę pod wpływem - odpowie przed sądem.

W zdarzeniu brały udział służby: PSP GBA, GBARt OSP Ruszków Pierwszy, ZRM, Policja

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze