R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Nowy sprzęt pozwoli MZWiK-owi realizować wymagające inwestycje

26-10-2020 12:32 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,423 | Komentarzy: 0

Od poniedziałku 26 października MZWiK sp. z o.o. rozpoczęła kolejną inwestycje w celu poprawy komfortu mieszkańców miasta. Zostanie poddana modernizacji pompownia ścieków odbierająca nieczystości z liceum Ekonomicznego oraz domu nauczyciela przy ul. Zielonej.

Foto:MZWiK Koło
R E K L A M A

Na chwilę obecną pompownia jest awaryjna z uwagi na bardzo mały przekrój przewodu tłocznego oraz słabe pompy. W związku z tym postanowiono pobudować nowy rurociąg i wymienić pompy.

Przedsięwzięcie ponownie nie należy do najłatwiejszych, gdyż trasa rurociągu przecina drogę ul. Freudenreicha oraz ul. Sienkiewicza. W celu zminimalizowania  uciążliwości przedsięwzięcia dla mieszkańców miasta poruszających się w rejonie inwestycji-  spółka wykorzysta niedawno zakupione urządzenie do przewiertów sterowanych.

Zminimalizuje to straty związane z robotami ziemnymi w pasie drogowym oraz skróci czas realizacji inwestycji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze