R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościeleckie miejsca pamięci ukwiecone

09-11-2020 21:01 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,495 | Komentarzy: 0

Gmina Kościelec w ramach pomocy przedsiębiorcom złożyła wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kole dotyczący nieodpłatnego odebrania chryzantem od ich posiadaczy, którzy nie sprzedali kwiatów w związku z ograniczeniami spowodowanymi epidemią COVID-19.
Foto:

Dnia 9 listopada 2020 roku zgodnie z wnioskiem 80 sztuk chryzantem zostało odebrane od lokalnego przedsiębiorcy. Podjęto decyzję, iż kwiaty zostaną przekazane do Kościołów na terenie naszej Gminy, na miejsce uwiecznione Męczeńską Krwią Młodzieży Polskiej, a także na cmentarz gdzie znajdują się Groby Harcerzy i Nieznanego Żołnierza. Tych pięknych i jakże symbolicznych kwiatów nie mogło także zabraknąć na Mogile w Turach, gdzie znajdują się szczątki Polaków zamordowanych przez hitlerowców w czasie II wojny światowej.

Wójt Dariusz Ostrowski składa podziękowania za przekazane kwiaty dzięki którym będzie mógł upamiętnić ważne miejsca na terenie  gminy.

Mamy dla Państwa krótki materiał filmowy dotyczący tego wydarzenia.Zapraszamy do obejrzenia.Link ponizej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1503,koscieleckie-miejsca-pamieci-ukwiecone.htmlhttps://www.e-kolo.pl/telewizja/1503,koscieleckie-miejsca-pamieci-ukwiecone.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA