(21)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zmarł ks. Sławomir Walczak. Powodem śmierci - COVID

Zmarł ks. Sławomir Walczak. Powodem śmierci - COVID

Autor: Redakcja e-kolo.pl 17 Listopad 2020
Zmarł ks. Sławomir Walczak. Powodem śmierci - COVID
© Diecezja Włocławska
Komentarzy: 21 Czytano:
73,796 razy |

Zmarł ks. Sławomir Walczak, proboszcz parafii Ochle – kolejna w Diecezji Włocławskiej ofiara koronawirusa.

R E K L A M A
21
Czytano:
73,796 razy
Udostępnij

Jak poinformowała Diecezja: W dniu dzisiejszym w wieku 49 lat zmarł proboszcz parafii Ochle ks. Sławomir Walczak.Był zarażony koronawirusem. W kapłaństwie przeżył 24 lata.

Pożegnanie kapłana rozpocznie się w piątek o godz. 14.30 różańcem w kościele, a następnie o 15.00 odbędzie się nabożeństwo. Pogrzeb w Lubrańcu zaplanowano na sobotę o godzinie 9:30.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (21)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Parafianin · 17 Listopad 2020
Wspaniały ksiądz i człowiek.
Pozycz pieniadze bez interwencji banku · 23 Listopad 2020
Czy nadal potrzebujesz pieniedzy? Dowiedz sie, co dostawca uslug finansowych moze dla Ciebie zrobic. Mozesz pozyczyc pieniadze bez interwencji banku i na bardzo atrakcyjnych warunkach i cenach. Kwota pozyczki wynosi co najmniej 2000 EUR i 500 000 000 EUR, a okres splaty wynosi od 1 do 30 lat. Inwestorzy pozwalaja na zaciagniecie kredytu bez koniecznosci komunikowania sie z bankiem. Pozwoli to równiez zaoszczedzic na kosztach kredytu. Mail : infos.kredit700@gmail.com Mail : Infos.kredit@gazeta.pl Whatsapp: +33 7 55 17 86 25
Bhd · 20 Listopad 2020
RIP chłopaku! Dzięki za wspólny czas wiele lat temu. Sit tibi terra levis...
Ala · 19 Listopad 2020
Na nekrologu nie zmieściło się "Ksiądz"?
Aluś · 18 Listopad 2020
Ale wystarczyło napisać, że covid z chorobami współistniejącymi. I to byłoby ok. Tak, bez covida lub i nego wirusa, ksiądz prawdopodobnie by jeszcze żył. Ale tytuł i artykuł został napisany, że można odczytać tak, że zdrowy, młody chłop, chłop jak dąb i pokonał go covid, co sieje jeszcze większą histerię.
"Do proszę Was" · 18 Listopad 2020
Probosz sam mówił chodząc po kolędzie w 2020r., że jest bardzo chory i ma nadzieję, że dożyje następnej kolędy...
"Do proszę Was" · 18 Listopad 2020
To czemu pan Szanowny Redaktor nie napisał o innych chorobach zmarłego? Skoro wszystko wie? Nie pisze się bzdur i tyle!!! Jeżeli już podaje jakąś wiadomość to niech ją sprawdzi i wszystko napisze. Najlepiej, że zmarł na COVID, zrobić szum i zamęt, a o reszcie nie napisać.
Gośc · 18 Listopad 2020
A jeśli miał inne choroby ale to covid go dobił? Że gdyby nie Covid to mógłby dożyć póżnej starości z chorobami współistniejącymi tak jak wiekszośc ludzi?
gość · 17 Listopad 2020
teraz to do wszystkiego będą przypisywać covid, jak wyszło im w październiku 13 tysięcy więcej śmierci w porównaniu do poprzedniego roku i nie z powodu coid, tylko przez tą paranoję do której doprowadzili oni, media i paranoicy , którzy zastraszają wszystkich chorobą która miała zdziesiątkować Europę, no i tak zostało nas już tylko coś koło 70 milionów, nie mniej szkoda człowieka
Gośc · 18 Listopad 2020
Jakie 70mln??? w polsce czy w calej europie? polska 38mln, cala unia 446mln
Kolega · 17 Listopad 2020
No Pinokio... Za krótko... Za szybko.. Szkoda
Do prosze was · 17 Listopad 2020
To na stronie dieceji wloclawskiej podano, ze ksiadz zmarl z powodu covid... zanim zaczniesz kogos oskarzac z nazwiska sprawdz zrodlo.
Gośc · 18 Listopad 2020
tyle że tacy jak naprawdę zachorujesz to sami cie bedą namawiać na rezygnacje z leczenia medycyny konwencjonalnej a będą polecać znachorów, bioenergoterapeutów i innych z youtuba albo nie wiadomo skąd. Np jak zakaz rzucania palenia z zaawansowanym rakiem płuc, bo przecież wiekszość tych co rzucili mając raka umiera
czytelnik · 17 Listopad 2020
To i tak kogoś takiego nie satysfakcjonuje. Tej osobie potrzebna jest informacja z życiorysem księdza oraz historia wszystkich przebytych chorób od urodzenia aż do śmierci. Wtedy, jako ktoś wyznający prawdopodobnie teorie spiskowe nt. wirusa, będzie mogła określić przyczynę zgonu rozkładając to procentowo na poszczególne choroby.
Anonimowa · 17 Listopad 2020
Naprawde wspaniały ksiądz i proboszcz, bardzo wielka szkoda Niech spoczywa w pokoju
Laura · 17 Listopad 2020
Lubie kolo
Proszę Was · 17 Listopad 2020
No nie...Weźcie się ogarnijcie. Droga redakcjo. Jak zwykle komuś nie chce się dokładnie sprawdzić... Fiw*k ogarnij się chłopie i pisz prawdę. Mimo młodego wieku ten człowiek był chory od kilku lat i miał problemy ze zdrowiem, z sercem itd. Nawet sam to mówił... czemu o tym nie napisałeś? Najlepiej ...* Koronawirusa i "pyk" tandetny reportażyK jest. ŻAL.PL
czytelnik · 17 Listopad 2020
Ty się ogarnij!!! Uważasz, że ktoś publicznie opisywał będzie stan zdrowia i przebieg chorób u innych, abyś mógł /mogła/ zaspokoić swą ciekawość?
darek · 17 Listopad 2020
Teraz innych chorób nie ma tylko wszyscy umierają na cowid 19
Anonim · 17 Listopad 2020
Kościół stracił dobrego kapłana. Spoczywaj w pokoju.
monika · 17 Listopad 2020
Sławku nie mogę w to uwierzyć :( Spoczywaj w pokoju.
Parafianin · 17 Listopad 2020
Wspaniały ksiądz i człowiek.
R E K L A M A