R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Zmarł Andrzej Jabłoński, wieloletni działacz sportowy w powiecie

18-11-2020 21:58 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,702 | Komentarzy: 1

Najbliższa rodzina oraz ZSRCKU w Kościelcu, poinformowali dziś o śmierci wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego oraz działacza sportowego.
Foto:
R E K L A M A

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 listopada b.r. zmarł nasz drogi kolega, długoletni i zasłużony nauczyciel ZSRCKU  w Kościelcu, Andrzej Jabłoński.  Zmarły był pasjonatem sportu, niestrudzonym krzewicielem kultury fizycznej, co czynił przez całą swoją zawodową drogę ucząc wychowania fizycznego i trenując żeńską reprezentację szkoły w piłce ręcznej, z którą osiągnął wiele sukcesów.  Zapamiętamy Go jako świetnego wychowawcę i pedagoga, a także jako życzliwego, chętnego do pomocy i zawsze uśmiechniętego, skorego do żartów kolegę.

- wspomnienia ZSRCKU w Kościelcu

Ś.P Andrzej Jabłoński to zasłużony działacz sportowy, który przez wiele lat poświęcał swój czas na wspieranie organizacji Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, gdzie był sędzią i działaczem. Kochał sport jak mało kto. Kochał uczyć innych miłości do sportu, do aktywności fizycznej. Kilka lat temu, gdy jego zdrowie nie pozwalało już na tak aktywne uczestnictwo w lokalnym życiu sportowym - kibicował innym. Zmarł w wieku 70 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 21 listopada  o godz. 14.00 na Cmentarzu Parafialnym w Kole.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA