R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Pomaganie ponad podziałami! Uczymy pomagać

19-11-2020 09:51 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,008 | Komentarzy: 0

Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem dwoje ludzi: terapeutka i chłopak, który właśnie porządkuje swoje życie z Naszego miasta postanowiła zaczarować i tknąć trochę magii w te nadchodzące święta.
Foto:organizatorzy
R E K L A M A

Urodziła się, idea chęci niesienia pomocy - podopieczni z grup treningowych z Gabinetu dla Osób ze Spektrum Autyzmu „a’Typowy”-Treningu Umiejętności Społecznych- młodzi, wspaniali i naprawdę wyjątkowi tak ich ujmę mający przy okazji spektrum autyzmu, postanowili tym razem totalnie ponad wszelkim podziałami połączyć nasze miasto pokazać, że oni też mogą dawać, dzielić się tym co mają. 

Każdy kto, ma ochotę przyłączyć się, do zbiórki polegającej na przekazaniu:

  • Zabawek,

  • Słodyczy

  • Artykułów szkolnych,

  • Środków higienicznych.

Może się, przyłączyć do Nas. Zbiórka trwa do 20.12.2020, wszystko zostanie przekazane na Dom Dziecka im. Księdza Biskupa Wojciecha Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej.

Miejsce dostarczania artykułów
ul.Stary Rynek 6
62-600 Koło

Pokażmy, że pomaganie nie ma podziałów, że każdy może a przecież święta to czas magii. Pozostałe przedmioty, które zostaną pozyskane w czasie zbiórki będziemy przekazywać każdemu kto potrzebuje. Stworzymy szlachetna paczkę dla zaproponowanej z naszego miasta potrzebującej rodziny. Pomagajmy sobie wzajemnie, łączmy się nie dzielmy. Będziemy na bieżąco informować o każdym naszym działaniu na Niebiesko z workiem Świętego Mikołaja.

Zapraszają organizatorzy

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA