R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Olimpia Koło przegrywa z Winogradami Poznań

22-11-2020 08:17 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,561 | Komentarzy: 0

W sobotę 21 listopada MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 18 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO z drużyną OTPS Winogrady Poznań.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika fatalnie zaczęli mecz. Już w 2 minucie po samobójczym trafieniu Roberta Jędrasa piłkę z bramki musiał wyciągnąć Bartosz Kordylewski. Kolanie szybko obudzili się i już w 4 minucie wyrównali po trafieniu Jakuba Dębowskiego. 
Zdecydowanie więcej działo się w II połowie. Kolanie zaskoczeni przebiegiem spotkania w odstępie 12 minuty stracili 3 bramki. Najpierw w 68 minucie bramkarza Olimpii pokonał Miłosz Muzyk. Po 4 minutach było już 3:1, na listę strzelców wpisał się Mateusz Szeląg. W 80 minucie gospodarze podwyższyli na 4:1. Piłkę do bramki skierował Piotr Paukszteło. Olimpie było stać jedynie na drugą bramkę w doliczonym już czasie autorstwa Jakuba Dębowskiego.
Dosyć niespodziewanie kolanie przegrywają na wyjeździe z Winogradami Poznań 2:4.

OTPS WINOGRADY Poznań - MKS OLIMPIA Koło 4:2 (1:1)
1:0 - bramka samobójcza (2')
1:1- Jakub Dębowski (4')
2:1 - Miłosz Muzyk (68')
3:1 - Mateusz Szeląg (72')
4:1 - Piotr Paukszteło (80') 
4:2 - Jakub Dębowski (90'+2) 

Skład MKS Olimpii Koło: 
Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (70' Bartosz Świderski), Mikołaj Czajka, Robert Jędras, Damian Siek, Aleks Sieradzki (73' Dawid Zawadzki), Adam Kozajda (84' Szymon Wawrzyniak), Michał Rutkowski (64' Mikołaj Makarowicz), Patryk Olczyk, Krystian Sobieraj, Jakub Dębowski
Trener drużyny: Tomasz Mikusik
Kierownik drużyny: Marcin Kazimierski

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA