R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

"Moda na oszczędzanie" - wyniki konkursu!

23-11-2020 11:52 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,335 | Komentarzy: 0

SKO przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole, PKO Bank Polski oddział 1 w Kole oraz Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole ogłaszają wyniki konkursu plastycznego „Moda na oszczędzanie”.
Foto:SOSW w Kole | Obrady Jury konkursu "Moda na oszczędzanie"
R E K L A M A

Celami konkursu były: zachęcanie do podejmowania działań na rzecz racjonalnego gospodarowania budżetem i zasobami naturalnymi Ziemi; promowanie idei systematycznego oszczędzania; rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej uczniów. Tematem i zadaniem: zaprojektowanie t-shirtu, który zachęcałby do systematycznego oszczędzania i jednocześnie promował jego ideę. Uczestnikami: dzieci w wieku przedszkolnym; uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych; uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych; uczniowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych. Warsztatem: prace przestrzenne, dowolne - technika i format.

Na konkurs napłynęło 107 prac z: Przedszkoli Miejskich: nr 3 w Kole (opiekun - Aneta Bartłomiejczak, Daria Chmielewska, Magdalena Dopierała, Aleksandra Marciniak, Marzena Pączkowska, Ilona Szczesiak), nr 5 w Kole (o - Renata Zamelska), nr 6 w Kole (o - Kamila Andrzejewska, Agnieszka Płachecka); Szkół Podstawowych w: Czaszynie (o - Maria Błażowska), Dąbroszynie (o - Renata Kacprzak), Długiem (o - Dominika Chmielewska), Dąbiu (o - S. Królasik), nr 2 w Kole (o - Agnieszka Lubczyńska, Monika Strugarek), nr 3 w Kole (o - Joanna Migus-Matusiak, Sylwia Rakowska, Ilona Szczecińska, Renata Wabnic-Osowska), nr 4 w Kole (o - Marta Lubińska), nr 6 w Legnicy (o - Jadwiga Józefów), nr 4 w Kościerzynie (o- Marta Lubińska, Hanna Zdrojewska-Myszk), Mętowie (o - Agata Rekiel), Publicznej w Michałowie (o - Elżbieta Chojnacka), nr 2 Szprotawie (o - Monika Twardziak-Kocik), Społecznej w Szprotawie (o - Andżelika Zarzeczna), Świerżach, Trzęśniewie (o - Zofia Rogowska); Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupcy (o - Ilona Schoen); Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole (o- Hanna Krysiak, Agnieszka Frątczak, Ewelina Kuśmirek), Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku (o - Elwira Bukowiecka), Zespół Szklono- Przedszkolnego w Orzyszu (o - Alicja Daszkiewicz, Sylwia Wrzosek).

Jury powołane przez Organizatora ( Elżbieta Budzińska - dyrektor SOSW w Kole, Monika Ledzion - nauczyciel SOSW w Kole, Agnieszka Sójecka - opiekun SKO w SOSW w Kole ) konkursu wyłoniło laureatów - w kategoriach:

• dzieci w wieku przedszkolnym

I miejsce: Anna Zawadzka, Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole

II miejsce: Adam Nowicki, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole;  Michał Nuszkiewicz, Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole

III miejsce: Nadia Kołodziejek, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole; Julia Borkowska, Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole

• uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce: Filip Dzwonkowski, Szkoła Podstawowa nr 6 w Legnicy

II miejsce: Milena Zbroja, Szkoła Podstawowa nr 6 w Legnicy; Angelika Walczyńska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie

III miejsce: Antonina Felczyńska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole; Anna Lubińska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie

wyróżnienie: Pola Sirkowska, Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie; Grzegorz Pietrusiewicz, Szkoła Podstawowa nr 6 w Legnicy; Julia Żurawska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Legnicy

• uczniowie 4-8 szkół podstawowych

I miejsce: Bartłomiej Szypulski, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

II miejsce: Kacper Pilarczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu; Hubert Wingert, Szkoła Podstawowa w Świerżach

III miejsce: Adrian Słowieński, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole; Nikola Piżak, Szkoła Podstawowa w Długiem

wyróżnienie: Martyna Inglot, Szkoła Podstawowa w Czaszynie; Alan Łęga, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu; Lena Nurkowska, Szkoła Podstawowa w Długiem

• uczniowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych

I miejsce: Julia Stusek, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku

II miejsce: Jolanta Michalak, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku

III miejsce: Natalia Błaszczyk, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku

Nagrody - Laureatom konkursu - zostaną przesłane na adresy placówek zgłaszających prace.

Organizatorzy dziękują dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom za ukierunkowanie i pomoc młodym artystom.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA