R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Opłata za czworonogi na ubiegłorocznym poziomie

27-11-2020 12:40 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,985 | Komentarzy: 2

Na ubiegłorocznym poziomie pozostała opłata od posiadania psów – jej roczna wysokość od jednego czworonoga posiadanego przez osobę fizyczną wynosi 42 zł.
Foto:https://pixabay.com/
R E K L A M A

Należność jest płatna jednorazowo do dnia 30 kwietnia. Zwolnienie od opłaty dotyczy sytuacji: przez okres 2 lat w przypadku adopcji psa bezdomnego, odłowionego na terenie Gminy Miejskiej Koło lub przez okres 1 roku w przypadku zaczipowania psa.

Opłaty od posiadania psa nie pobiera się również między innymi od: osób zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności - z tytułu posiadania jednego psa, osób niepełnosprawnych - z tytułu posiadania psa asystującego, osób powyżej 65 r.ż. prowadzących samodzielnie gospodarstwo domowe - z tytułu posiadania jednego psa, podatników podatku rolnego od gospodarstw rolnych - z tytułu posiadania nie więcej niż dwóch psów.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA