R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Pieniądze dla miasta Koła na realizację inwestycji mieszkaniowej!

09-12-2020 13:54 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 5,677 | Komentarzy: 0

Z programu Funduszu Inwestycji Lokalnych otrzymaliśmy jako bezzwrotne wsparcie dla samorządu miejskiego 1,5 mln zł na budowę bloku komunalnego przy ulicy Kajki.
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

Budowa 2-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, komunalnego przy ul. Kajki wraz z zagospodarowaniem działki i z miejscami postojowymi rozpocznie się już w 2021 roku. Obiekt ma być uzupełnieniem istniejącej pierzei w zabudowie śródmiejskiej. Zgodnie z projektem, będzie miał 16 mieszkań. Zlokalizowane na parterze będą odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

- Kolskie potrzeby mieszkaniowe wymagają tej i następnych, podobnych inwestycji, dlatego cieszę się, że w nowym roku przystępujemy do realizacji tak ważnego zadania – przyznał Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA