R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Starostwo wspiera rozbudowę strzelnicy

31 dni temu | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 3,069 | Komentarzy: 0

W dniu 22.12.2020 r., Powiat Kolski przekazał Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju w Kole n/w materiały w kwocie 3 992,08 zł na cele modernizacyjne strzelnicy powiatowej w Ruszkowie. Środki na ten cel przekazała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Materiały przeznaczone są do wykonania utwardzonego placu pod wiatą, która służy do celów szkoleniowych, tj. prowadzenia zajęć z uczniami klas mundurowych, zawodnikami klubów strzeleckich, ćwiczenia postaw strzeleckich, do nauki budowy i czyszczenia broni, a także zasad posługiwania się bronią i zachowania się na strzelnicy. Na strzelnicy odbywają się coroczne zawody strzeleckie o puchar Starosty Kolskiego, w których uczestniczą mieszkańcy powiatu kolskiego. W tym roku przypadał jubileusz 20-lecia tych rozgrywek, ale z powodu epidemii koronawirusa zawody nie odbyły się. Miejmy nadzieje, że zostaną przeprowadzone w roku 2021.

Strzelnica sportowa służy wszystkim mieszkańcom powiatu kolskiego, a także służbom powiatowym, w szczególności Policji, do treningów strzeleckich, które podnoszą wyszkolenie funkcjonariuszy i tym samym wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu kolskiego.

W imieniu Starosty Kolskiego,Roberta Kropidłowskiego na ręce Prezesa Powiatowej Organizacji Ligii Obrony Kraju w Kole kpt. rez. Ireneusza Wojtysiaka zakupione materiały przekazał kierownik Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania Starostwa Powiatowego w Kole

– Robert Jokiel.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA