R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Ferie w bibliotece - tym razem na stronie internetowej

05-01-2021 14:38 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,878 | Komentarzy: 0

W tym roku ferie w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole przebiegają w innej formie. Filia dla Dzieci zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta na stronę internetową placówki, do artykułu - Ferie 2021... (http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=17784).

Foto:PiMBP w Kole | Materiały do wykonania zakładki do książki
R E K L A M A

W artykule,  codziennie - od poniedziałku do piątku - zamieszczane bedą propozycje prac plastycznych oraz rekomendacje książek, oczywiście tych spoza kanonu lektur szkolnych. W tej ostatniej sprawie dzieci mogą zaglądajcie także do "Naszych Rekomendacji" http://www.biblioteka-kolo.pl/?cat=6. Propozycje manulanej zabawy prezentowane będą także na fb placówki.

Tegoroczna kanikuła nie może odbyć się w tradycyjny/stacjonarny sposób z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze