R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Trwanie w zamknięciu doprowadzi do buntu społecznego

15-01-2021 12:54 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,195 | Komentarzy: 1

To słowa Władysława Kosiniaka-Kamysza, Prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego, który był gościem konferencji prasowej, w której nasza redakcja brała udział.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

To juz drugie spotkanie dla mediów zorganizowane przez Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego. Tym razem wraz z Posłem Andrzejem Grzybem zaprosili prezesa PSL - Władysława Kosiniaka-Kamysza. 

Główne tematy to:

  • Koalicja Polska przeciw nacjonalizacji szpitali.
  • Szczepienia - konieczne zmiany proponowane przez Koalicję Polską.

Dziennikarze z wielkopolski, biorący udział w konferencji on-line zadawali pytania związane z chociażby buntem przedsiębiorców i otwierania biznesów mimo zakazu. Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał nam, że rozumie bunt i działania osób prowadzących swoje biznesy. Jego zdaniem to szkoły są największym niebezpieczeństwem w transmisji koronawirusa a nie siłownie, hotele itd.

Nasza redakcja prosiła o wypowiedź co do małej ilości placówek POZ chętnych do udziału w systemie szczepień co w konsekwencji spłynie na barki i tak już obciążonych szpitali. 

Zachęcamy do wysłuchania konferencji, którą transmitowaliśmy na żywo.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę