R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Film Bartosza Nowackiego podbija kolejne tereny

29-01-2021 10:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,250 | Komentarzy: 1

Po dwuletniej, wyłącznej dystrybucji w CANAL + film Bartosza Nowackiego pt. „Na drodze” trafił dziś do dalszej emisji. Od południa film można obejrzeć w serwisie CDA Premium (link na końcu artykułu) a w drugim kwartale roku film będzie dostępny w ogólnokrajowych stacjach telewizyjnych m.in. w TVP, KINO POLSKA i STOPKLATKA TV. W drugiej połowie roku film trafi na pozostałe platformy VOD (Video on demand).
Foto:Bartosz Nowacki
R E K L A M A

Przypominamy, że film otrzymał wiele nagród i wyróżnień w kraju i za granicą m.in. w Los Angeles, Nowym Jorku, Bostonie, San Franciso i Australii. W obsadzie znaleźli się: Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski, Adam Bobik i Przemysław Bluszcz.

Przygodę z filmem zaczął w MDKu. Wywiad z B. Nowackim

Utalentowanych ludzi, pochodzących z Koła, którzy osiągnęli sukces w kraju i za granicą nie brakuje. Bez wątpienia do te...

Czytaj więcej

Kolejna produkcja Bartosza Nowackiego pt. „Poza biurem” jest w fazie postprodukcji i ukaże się na ekranach jeszcze w tym roku. W obsadzie filmu znaleźli się: Przemysław Bluszcz, Aleksandra Pisula, Łukasz Szoblik oraz Włodzimierz Kalemba. Producentem wiodącym jest Bartosz Nowacki i firma ALISTAN a koproducentem obu tytułów Poznan Film Commission.

Filmu do obejrzenia w serwisie CDA pod adresem:
https://www.cda.pl/video/6576878f4/vfilm?fbclid=IwAR108If7u_QzrPm9Z8p14pEfBnd5RJfLc_j3VMbzltlbKgmWGWsPe2c2IhQ

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę