R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Znamy nazwisko nowego Wojewody Wielkopolskiego. Kim jest?

29-01-2021 15:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,383 | Komentarzy: 3

Michał Zieliński, bo o nim mowa, od 2018 roku pełnił rolę Dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Teraz kierować będzie Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu.

Foto:ARMIR
R E K L A M A

Nowy Wojewoda od dawna związany jest z partią rządząca, Prawo i Sprawiedliwość. W latach ubiegłych startował z listy PiSu do sejmiku i Sejmu RP. Pochodzi z Obornik, gdzie aktywnie prowadził życie społeczne.

Poprzedni Wojewoda, Łukasz Mikołajczyk został odwołany przez rząd ze względu co argumentowano: "utrata zaufania do wojewody w związku z podjęciem przez niego sprzecznej z interesem publicznym i wydanej z naruszeniem przepisów prawa decyzji dotyczącej budowy tzw. zamku w Stobnicy”.

Czy nowy Wojewoda odwiedzi powiat kolski? Przypomnijmy, że I wicewojewoda Aneta Niestrawska to mieszkanka naszego powiatu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze