R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Dąbie podsumowało 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

02-02-2021 14:24 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,175 | Komentarzy: 0

Mamy 19068,92 złote. Coś pięknego! - taką informacją podzielił się Sztab WOŚP z Dąbia. Mimo trudnych warunków udało się osiągąć wspaniały wynik.

Foto:Sztab Dąbie
R E K L A M A

Pomimo że 29. Finał grany był w trudnych warunkach to i tak daliśmy radę. Wielkie podziękowania należą się Wolontariuszom, którzy dziarsko zaciągnęli rękawy do pracy. Tak jak pisałem wcześniej, jesteście niezastąpieni, zawsze mogę na Was polegać. Podziękowania należą się również Klaudii Dragan, Karinie Pabin i Mirce Prasnowskiej, które dbały o logistykę Sztabu, a nie jest to wcale proste. I najważniejsze podziękowania kieruję na ręce Was drodzy darczyńcy, ludzi dobrego serca, dla których pomoc innym jest jedną z podstawowych wartości życiowych.  Teraz pozostało nam czekać na okrągły finał, bo trzydziesty w roku 2022. Miejmy nadzieję, że już bez pandemii.

- Szef Sztabu Hubert Ziętkiewicz

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze