Słonecznie 1.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dąbie podsumowało 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dąbie podsumowało 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor: Redakcja e-kolo.pl 02 Luty 2021
Dąbie podsumowało 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
© Sztab Dąbie
Komentarzy: 0 Czytano:
6,360 razy |

Mamy 19068,92 złote. Coś pięknego! - taką informacją podzielił się Sztab WOŚP z Dąbia. Mimo trudnych warunków udało się osiągąć wspaniały wynik.

R E K L A M A
0
Czytano:
6,360 razy
Udostępnij

Pomimo że 29. Finał grany był w trudnych warunkach to i tak daliśmy radę. Wielkie podziękowania należą się Wolontariuszom, którzy dziarsko zaciągnęli rękawy do pracy. Tak jak pisałem wcześniej, jesteście niezastąpieni, zawsze mogę na Was polegać. Podziękowania należą się również Klaudii Dragan, Karinie Pabin i Mirce Prasnowskiej, które dbały o logistykę Sztabu, a nie jest to wcale proste. I najważniejsze podziękowania kieruję na ręce Was drodzy darczyńcy, ludzi dobrego serca, dla których pomoc innym jest jedną z podstawowych wartości życiowych.  Teraz pozostało nam czekać na okrągły finał, bo trzydziesty w roku 2022. Miejmy nadzieję, że już bez pandemii.

- Szef Sztabu Hubert Ziętkiewicz

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A