R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Trwa remont oddziału chirurgii. Pierwsze efekty są zaskakujące

10-02-2021 10:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,914 | Komentarzy: 4

To jak wyglądał oddział chirurgii wie doskonale ten, kto korzystał z usług medycznych kolskiego szpitala, lub składał wizytę choremu. Mówiąc w skrócie - obrazy jak z filmu grozy. Dziś jest już inaczej!

R E K L A M A

Powyższa galeria zdjęć pokazuje zmiany jakie zaszły na wspomnianym oddziale. Odnowione ściany, podłogi, nowe schludne łazienki - wszystko wygląda estetycznie, czyli tak jak powinno już dawno. 

Dzięki środkom pozyskanym przez Powiat Kolski oraz dzięki wsparciu ze środków budżetu Powiatu Kolskiego dobiega końca długo oczekiwana inwestycja pod nazwą „Przebudowa oddziału chirurgii w SP ZOZ w Kole wraz z wyposażeniem”.

Łączne nakłady finansowe przeznaczone na realizację tego przedsięwzięcia przekraczają ponad 4.5 mln zł. Na kwotę tą składają się dotacja z budżetu państwa w wysokości 1.200.000,00 zł oraz dotacja ze środków budżetu Powiatu Kolskiego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze