R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Posłanka Paulina Hennig-Kloska przechodzi do partii Szymona Hołowni

15-02-2021 11:34 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,434 | Komentarzy: 12

We wszystkich mediach zrobiło się dziś głośno o Posłance RP z naszego regionu, Paulinie Hennig-Klosce, która zmieniła swoje partyjne barwy przechodząc do partii Szymona Hołowni.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Moi drodzy,to jest dla mnie naprawdę ważny dzień. Podjęłam decyzję o przystąpieniu do Polski2050 Szymona Hołowni. Przez ostatnie tygodnie miałam okazję poznać bliżej Szymona i jego ruch. Uwierzyłam w niego, bo jest autentyczny i ma marzenia o lepszej Polsce, takie, jakie miałam wchodząc do polityki w 2015 roku. Wierzę, że przewróci scenę polityczną i jest szansą na przerwanie rządów złej władzy. Dlatego chcę go wesprzeć na tak wczesnym etapie. Dziś twardo stoję na nogach i wiem co robię. Wielu z Was już w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej przekonywało mnie na ulicach Gniezna, Konina, Wrześni, Środy, Śremu, Słupcy, Koła czy Turku, że to Szymon jest jedyną gwarancją zmian w polskiej polityce. Nie zmieniam poglądów, nie zmieniam wartości. Dalej będę walczyć o demokratyczne państwo prawa, niezależność mediów, godność polskich kobiet, rozsądek, umiar i odpowiedzialność w polityce. Stawiam przed sobą cztery główne cele:

- przywrócić stabilność ludziom pracy, którzy padli ofiarami covid-19,
- zapewnić jawność finansów publicznych bo wszyscy mamy dość patologii,
- zadbać o ludzi pozostawionych przez państwo a oszukanych w aferach takich jak SKOK czy GETBACK i zrobić wszystko by kolejni obywatele nie padali ofiarami oszustów,
- postawić na nogi służbę zdrowia, m.in. oddłużając szpitale
- wiele z nich po pandemii będzie w bardzo trudnej sytuacji.

Z różnych powodów zaufaliście mi w 2019 r. Każdy powód dla którego posłaliście mnie do Sejmu był, jest i będzie dalej dla mnie bardzo ważny. Wyruszam w tę drogę, bo czuję, że mam nosa, że to jest wreszcie ta zmiana w polskie polityce, na którą czekamy. Byłam i będę rzecznikiem współpracy na opozycji. Dalej mamy wspólne cele do osiągnięcia. Obiecałam Wam, że będę sprawcza. Stąd moja decyzja. Do zobaczenia w Polsce!

- Paulina Hennig-Kloska na facebooku

Posłanka naszego regionu dołączyła do partii Polska 2050, która to dzięki transferowi będzie mogła założyć swój klub w Sejmie RP.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze