sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Wieczór wigilijny osób głuchoniemych

Wieczór wigilijny osób głuchoniemych

18-12-2010 19:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,079 | Komentarzy: 0
Wieczór wigilijny osób głuchoniemych
Foto:
zacisze
W dniu 17 grudnia w części przyziemnej kościoła pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej przy ulicy Blizna gdzie proboszczem jest ksiądz prałat Janusz Ogrodowczyk odbyło się spotkanie opłatkowe osób głuchoniemych wraz ze swoimi dziećmi.
Na początku uroczystości ks. prałat złożył życzenia Świąteczne i Nowo Roczne. Do życzeń dołączyła się także dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Urszula Polewska, która życzyła wszystkiego najlepszego osobom zaproszonym oraz ich rodzinom. Następnie ks. proboszcz dał sygnał do przełamania się opłatkiem. Za nim poszli inni życząc sobie życzenia w języku migowym, na ich twarzach widać było wielkie wzruszenie i przeżycie.

Potem wszyscy zasiedli do zastawionych stołów potrawami wigilijnymi. Podczas wieczerzy panowała iście świąteczna atmosfera. Na zakończenie śpiewano kolędy, a dzieci osób głuchoniemych otrzymały prezenty świąteczne z których były bardzo zadowolone.

– Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękować wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom za wszelką pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości – powiedziała Stefania Skąpska jedna z organizatorek.

Michał Krzemiński
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!