R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Uwolnili mężczyznę z ognia przed przybyciem straży. Rannego nie udało się uratować

18-02-2021 11:33 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,766 | Komentarzy: 4

16 lutego br. w Przedczu doszło do tragedii w jednym z domów mieszkalnych. Mimo reakcji okolicznych mieszkańców i służb - mężczyzna zginął.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Około godziny 17:25 stanowisko kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku, w którym ewakuowano już nieprzytomnego mężczyznę. Zanim strażacy dojechali na miejsce, osoby, które zauważyły pożar - wyniosły na zewnątrz mężczyznę i rozpoczęły resuscytację. Pozostałe osoby przy pomocy wiaderka i wody ugasiły ogień.

Po dojechaniu służb na miejsce, ratownicy kontynuowali udzielanie pierwszej pomocy. Mimo prowadzonych działań nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Pożar wybuchł w pomieszczeniu, gdzie obok wersalki znajdował się piecyk. Prawdopodobnie wdychanie dymu i toksyn ulatniającego się z pożaru pieca i znajdujących się w pobliżu przedmiotów - doprowadziło do śmierci.

W akcji udział brały jednostki: KP PSP Koło, OSP Kłodawa, OSP Przedecz.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze