R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Kolski sztab WOŚP rozliczony

20-02-2021 12:39 | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 2,988 | Komentarzy: 0

Kolski Sztab WOŚP spełnił swoje zadanie. Rozliczył się z datków zebranych podczas 29. Finału w Kole i został formalnie rozwiązany. Ostatecznie Fundację Jurka Owsiaka zasiliła kwota… 102 835,73 zł.
Foto:UM Koło
R E K L A M A

To więcej niż podawaliśmy wcześniej. Z puszek wolontariuszy oraz ze sprzedaży przedmiotów otrzymanych z fundacji i od lokalnych darczyńców udało się pozyskać 100.015,73 zł. Kiedy jednak okazało się, że wpłaty na e-skarbonki założone przez wolontariuszy mogą zostać dodane do kwoty zebranej przez miasto – bilans Koła powiększył się o 2.820 zł z dwóch e-skarbonek.

Sztabowi – już rozwiązanemu – pozostaje serdecznie podziękować wolontariuszom, firmom i osobom, które pomogły w sprawnej organizacji tegorocznego Finału, bankom, Wartakom i wszystkim zaangażowanym i już dziś zaprosić do jeszcze szerszego udziału w przyszłorocznej, jubileuszowej edycji przedsięwzięcia.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę