R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Stand up wraca do Koła. Tym razem w Miejskim Domu Kultury.

24-02-2021 08:50 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,338 | Komentarzy: 0

Już w najbliższy piątek(26.02) po klikumiesięcznej przerwie odbędzie się wieczór komediowy Stand Up.
Foto:organizator
R E K L A M A

Według definicji ‘Stand-up – to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

Charyzmy oraz dobrego humoru na pewno nie zabraknie a zadba o to Rafał Rutkowski: Absolwent Wydziału Aktorskiego warszawskiej PWST. Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Widzowie telewizyjni pamiętają go m.in. z serialu „Daleko od noszy” i „Przepis na życie”. Wielu fanów przysporzyła mu także seria spotów reklamowych Castoramy. Rutkowski regularnie występuje na warszawskich scenach teatralnych Krystyny Jandy. Znany jest także z występów solowych. Stworzył i spopularyzował w Polsce gatunek one-man show. Od kilku lat Rutkowski tworzy również scenę stand-upu w Polsce. Występował m.in. w programie „Tylko dla dorosłych” w TVP 2 oraz na wielu galach stand-upu w całym kraju.

Przed Rafałem wystąpi dwójka młodych i utalentowanych komików z Turku: Radosław Kostrzewski oraz Szymon Baraniecki.

Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Kole. Start godzina 19:30. Całe wydarzenie odbędzie się pod ścisłym reżimem sanitarnym. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa oraz obowiązkowej dezynfekcji przy wejściu.

Ostatnie kilka biletów dostępnę pod linkiem.
Dawka humory gwarantowana !
https://biletyna.pl/event/view/id/162997

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA