R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Rodzice protestowali przed budynkiem gminy. Co dalej z przedszkolem?

24-02-2021 08:58 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,795 | Komentarzy: 17

Wczoraj, o godzinie 10:00 doszło do strajku przedstawicieli rodziców, których pociechy uczęszczają do przedszkola Familijna Rosocha. Chcieli wyrazić swój sprzeciw dotyczący przekształcenia jednostki w przedszkole samorządowe.

Foto:rodzice
R E K L A M A

Przed budynkiem Gminy Osiek Mały doszło do strajku oburzonych rodziców, którzy chcieli przekazać radnym gminy oraz wójtowi swoje zdanie co do planów przeształcenia przedszkola Familijna Rosocha w jednostkę samorządową.

Rodzice, jak nam przekazali są oburzeni, że radni podejmują takie decyzje bez och opinii i za ich "plecami". W tym samym czasie, kiedy trwał protest - w budynku gminy odbywała się sesja Rady Gminy, na którą weszli przedstawiciele protestu. Aby ostudzić emocje ustalono spotkanie robocze w tej sprawie na 4 marca, na którym spotkają się dwie strony konfliktu by wypracować wspólne działanie i wysłuchać swoich racji.

Poniżej przedstawiamy treść petycji rodziców do gminy.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (17) Pokaż komentarze