R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Jesteś mieszkańcem Powiatu Kolskiego? Wypełnij ankietę

26-02-2021 09:41 | Źródło: PCPR Koło | Wyświetleń artykułu: 17,867 | Komentarzy: 1

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole w związku z prowadzonymi pracami nad  Strategią  Rozwiązywania Problemów Społecznych  Powiatu Kolskiego na lata 2021 – 2025, uprzejmie informuje, że do 11 marca 2021r. wszyscy zainteresowani mieszkańcy Powiatu Kolskiego mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej naszego powiatu.
Foto:PCPR Koło
R E K L A M A

Strategia jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców.

Ankieta ma charakter anonimowy, a wszystkie informacje z niej zebrane będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej w poniższym linku https://www.interankiety.pl/f/ove3XX1Q oraz w wersji papierowej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole (ul. Poniatowskiego 21, 62-600 Koło) w godzinach pracy Centrum tj. od 7.30 do 15.30, od poniedziałku do piątku.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA