R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Po 27 latach odszedł na emeryturę. Koledzy przygotowali pożegnanie

01-03-2021 08:47 | Źródło: mł. ogn. Katarzyna Wojciechowska | Wyświetleń artykułu: 10,589 | Komentarzy: 0

26 lutego 2021 roku pożegnał się ze służbą i odszedł na zaopatrzenie emerytalne bryg. Jacek Wiśniewski, dowódca JRG Komendy Powiatowej PSP w Kole.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Pożegnanie nastąpiło podczas uroczystej zmiany służby, na której obecni byli  funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Kole na czele z komendantem powiatowym PSP w Kole bryg. Krzysztofem  Żurawikiem. Bryg. Jacek Wiśniewski poświęcił służbie ponad 27 lat. Podczas pełnienia służby dał się poznać jako wybitny fachowiec i wspaniały przyjaciel. W imieniu swoim oraz całej załogi podziękowania za wzorową służbę złożył komendant powiatowy PSP w Kole. Odchodzący na emeryturę funkcjonariusz odebrał również wiele serdecznych życzeń wszelkiej pomyślności i powodzenia od koleżanek i kolegów oraz otrzymał okolicznościowy upominek.

W imieniu redakcji portalu e-kolo.pl pragniemy podziękować bryg. Jackowi Wiśniewskiemu za wiele lat wzorowej współpracy. Jako Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole dał się poznać jako osoba zawsze otwarta na media i należycie wypełniająca swoje obowiązki. Na emeryturze życzymy spełnienia wszystkich marzeń, wykorzystania wolnego czasu na odpoczynek i podróże.

- redakcja portalu e-kolo.pl

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze