R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Poważny wypadek we mgle. Czołówka dwóch pojazdów. Strażacy rozcinali karoserię

03-03-2021 12:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 83,619 | Komentarzy: 5

Dzisiejszy poranek nie należał do najłatwiejszych na lokalnych drogach. Gęsta mgła zmniejszała widzenie do kilkunastu metrów. Prawdopodobnie to doprowadziło do poważnego wypadku w miejscowości Krzewata.

Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Około godziny 9:30 doszło dziś do wypadku drogowego na drodze Kłodawa - Dąbie w miejscowości Krzewata (okolice przejazdu kolejowego). Dwa samochody osobowe marki Mercedes oraz VW Passat zderzyły się czołowo. Policja będzie wyjaśniać jak dokładnie doszło do zderzenia, w którym ucierpiały dwie osoby: 27 i 43-letnie kobiety.

Uszkodzenia pojazdów były na tyle poważne, że strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wydobyć z wnętrza ranną kobietę. Zespół Ratownictwa Medycznego pracujący na miejscu zadecydował o przewiezieniu do szpitala dwóch kobiet. Trwają badania i ustalanie obrażeń. Kobiety były trzeźwe.

Więcej informacji wkrótce.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze