R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Kobieta przesadziła z prędkością w zabudowanym. Straciła prawo jazdy

04-03-2021 08:54 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,581 | Komentarzy: 0

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje mandatem, punktami karnymi oraz utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy respektują obowiązujące przepisy. Po raz kolejny funkcjonariusze z kolskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który rażąco przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Policjanci ruchu drogowego każdego dnia dbają o bezpieczeństwo osób podróżujących. Egzekwują przestrzeganie przepisów drogowych sprawdzając m.,in. szybkość z jaką poruszają się kierowcy. Niestety w dalszym ciągu zdarzają się osoby, które lekceważą przepisy dotyczące ograniczeń prędkości. Jedną z nich była zatrzymana 2 marca br. do kontroli drogowej 42 latka. Kobieta rażąco przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Urządzenie pomiarowe wykazało, że Peugeot, którym jechała mieszkanka gminy Olszówka poruszał się z prędkością 112 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Kierowca poniósł konsekwencje swojego nieopowiedzianego zachowania.

Przypominamy !

Kierowca, który przekroczy prędkość w terenie zabudowanym o co najmniej 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez funkcjonariuszy, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy. Jeśli to nadal nie zniechęci kierowcy - ryzykuje on utratą uprawnień i ponownym przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze