(19)
× Nowość! Kolska Baza Medyczna - znajdź specjalistę już dziś!
Bezchmurnie -1.7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dziury w asfalcie. Szybka reakcja PZD i pracownicy na miejscu

Autor: Redakcja e-kolo.pl 10 Marzec 2021 przeczytasz w minutę
Dziury w asfalcie. Szybka reakcja PZD i pracownicy na miejscu
© redakcja e-kolo.pl
(19) | Czytano:
17,319 razy | przeczytasz w minutę

Nie tylko przechodząc przez przejście dla pieszych w tym miejscu, ale i przejeżdżając samochodem prosimy o zwrócenie uwagi na ubytki w nawierzchni drogi, które mogą doprowadzić do awarii.

R E K L A M A
19
Czytano:
17,319 razy
Udostępnij

Chodzi o odcinek skrzyżowania z nową sygnalizacją świetlną ulic Al. Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolski. Jadąc od strony ulicy Dąbskiej pasem w kierunku kolejnego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną zwróćmy uwagę na odcinek znajdujący się na wysokości przejścia dla pieszych (była zatoczka autobusowa). To właśnie w tym miejscu jakość nawierzchni po mrozach i śniegu pozostawia wiele do życzenia. 

Po wielu informacjach ze strony naszych czytelników postanowiliśmy skontaktować się z Powiatowym Zarządem Dróg, pytając czy będzie ta awaria drogi naprawiona. Dyrektor Grzegorz Kujawa po naszym telefonie przyjął sprawę i rozpoczął interwencję. 

W imieniu czytelników i wszystkich podróżujących przez to skrzyżowanie prosimy o pilną interwencję i naprawę niebezpiecznej nawierzchni.

AKTUALIZACJA

Godzinę po przyjęciu zgłoszenia przez Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg, Grzegorza Kujawy na miejscu przejścia dla pieszych pojawili się pracownicy, którzy poprawili stan nawierzchni w tym miejscu. Jest to rozwiązanie, które z pewnością nie jest idealne, lecz wpłynie niewątpliwie na poprawę bezpieczeństwa pieszych i kierowców. W imieniu czytelników i mieszkańców Powiatu Kolskiego dziękujemy za szybką i sprawną internwencję.

 

GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA ZDJĘĆ


Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (19)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Zuza · 10 Marzec 2021
Robiono światła, nikt nie naprawił nawierzchni. Teraz nasypią trochę asfaltu z worka na zimnk, przyklepią szypą i za tydzień będzie to samo.
Monia989 · 13 Marzec 2021
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) panieonline.pl/monia621
Michu · 13 Marzec 2021
Jestem pełna podziwu, dwie szypy zimnego asfaltu i sprawa załatwiona. A że dziury i koleiny nadal są. No cóż, co by robili za miesiąc. Jestem ciekawa kto odbierał to po przebudowie. Bo to od początku było takie dziurawe. I to tak jest, tu się zakata, dziua abok, nic nie robi się dobrze. Tam wystarczyło rondo. Sygnalizacja w godzinach szczytu powoduje zatkanie ronda sienkiewicza. Wydana kasa a nic lepiej.
Obesrwator · 12 Marzec 2021
Ten artykuł to sarkazm ? Po drugiej stronie jezdni również są dziury , 4 m od tych udeptanych i oczywiście już zostawione są. Po drugie czy to mieszkańcy media i włodarze muszą interweniować pisma słać żeby załatać tak głębokie dziury? To zarząd dróg porusza się drogą lotniczą, że nie widzą tych uszkodzeń na drogach ? Paranoja ... Chodzi o to chyba żeby łatać łatać ale nigdy nie załatać
gede · 11 Marzec 2021
starostę i jego święte zapraszam po deszczu na spacer ul 3 maja w kole tymi2/3 ulicy co nie wyremontować w ogóle drogi powiatowej w kole sa w podłym stanie
Tomek · 11 Marzec 2021
Szybka? Po miesiącu?
kierowca · 11 Marzec 2021
Za Burmistrza Maciaszka takiego dziadostwa by nie było. Tą robotę musieli by wykonać dokładnie a nie na odpier...
Misia · 11 Marzec 2021
Proponuję Staroście wycieczkę na to przejście. Pełno gruzu kolein. Nogę można złamać. Nie wiem jak w ogóle zostało odebrane do użytku. Zatoczkę po autobusach a raczej nawierzchnie zniszczono podczas przebudowy. Taka to tam nie była.
Kolas · 10 Marzec 2021
Haha... Brawo, cóż za fachowa i szybka naprawa! Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać... Przecież nawierzchnia tam była już tragiczna w trakcie prac przy sygnalizacji. Nie można było od razu przy przebudowie położyć nowego asfaltu? Ktoś powie... No tak ale to dodatkowe koszty. A teraz takie łatanie to nie dodatkowe koszty? Nie mówiąc już o utrudnianiu ruchu w trakcie takich napraw i ewentualnym kolejnym remoncie, uszkodzonych zawieszeń czy opon przy autach, etc.
kolook · 10 Marzec 2021
Toruńska to droga POWIATOWA więc za telefon i do Starosty
Nico · 10 Marzec 2021
Łatają jak mogą chociaż z powiatu bo odcinek drogi miejska, ale Pan burmistrz potrafi tylko pierdy i samochwaly na Facebooka wstawiać a szare urzędniki za niego wszystko zrobić muszą.
Jacekkk · 10 Marzec 2021
Szkoda że nikt nie napisał że droga należy do miasta a nie powiatu. Miasto nie reagowało to ktoś mądrzejszy musiał naprawić żeby ludzie nie dzwonili. Wiem z pierwszej ręki...
tomanan · 10 Marzec 2021
Wiedziałem, że tak będzie. Dlaczego nie załatano tych ubytków podczas przebudowy skrzyżowania? Teraz będzie od nowa łatanie i malowanie . Ktoś musi zarabiać oczywiście. To samo było obok targowicy: malowanie linii, położenie nowej nawierzchni i znowu malowanie linii. Typowe układy i naganianie kasy. Polactwo
kio · 10 Marzec 2021
dziury tam był ponad 2 tygodnie Ale za biurka się ich nie zobaczy
berd · 10 Marzec 2021
te światła sa potrzebne jak wrzód na ... tworzą korki i tyle jak już to rondo ciekawe kiedy starostwo dokończy remontu ul.3 maja w kole dziady wyremontowany 1/3 ulicy
Art · 18 Marzec 2021
Dokładnie. Te światła nadają się tylko do likwidacji. Dobrze zrobili paru blokowcom, reszta miasta i tranzyt stoi w korku
mr.t · 11 Marzec 2021
Jak Mazurek będzie chciał postawić następny hotel, na końcu ulicy tym razem.
kierowca · 10 Marzec 2021
I to ma być naprawa drogi? ???Już w Rosji lepiej naprawiają. Tam chociaż odkują co popękane, i dopiero wyrównają ładnie asfaltem. Tych pracowników ja bym ...partacze.
kris · 10 Marzec 2021
Ciekawe kiedy ul.Toruńska będzie naprawiona. to chyba najbardziej dziurawa ulica w Kole. Nie da się już tam jeździć.
Zuza · 10 Marzec 2021
Robiono światła, nikt nie naprawił nawierzchni. Teraz nasypią trochę asfaltu z worka na zimnk, przyklepią szypą i za tydzień będzie to samo.
Powiat Kolski
Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia  w pow. kolskim
2 godziny temu 2,140

Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia w pow. kolskim

Miasto Koło
WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa
11 godziny temu 2,177 1

WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa

Miasto Koło
Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni
16 godziny temu 7,257

Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni

Miasto Koło
Oświadczenie Prezesa MZEC w sprawie podwyżek za ciepło
1 dzień temu 13,058 40

Oświadczenie Prezesa MZEC w sprawie podwyżek za ciepło

Miasto Koło
Cena ciepła  w Kole drastycznie w górę! Średni wzrost składowych taryfy o 83%
1 dzień temu 16,644 52

Cena ciepła w Kole drastycznie w górę! Średni wzrost składowych taryfy o 83%

Zatrzymania
Przez rok kradła figurki z grobu dziecka. Teraz grozi jej więzienie
1 dzień temu 15,935 16

Przez rok kradła figurki z grobu dziecka. Teraz grozi jej więzienie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz