R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Prowadziła samochód od krawężnika do krawężnika. Wewnątrz 10-letnia córka

11-03-2021 16:36 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 33,122 | Komentarzy: 3

Dzięki właściwej postawie świadków, policjanci kolskiej komendy zatrzymali kobietę, która pod wpływem alkoholu wiozła swoją 10-letnią córkę z korepetycji. Zgłaszający uniemożliwił kierującej dalszą jazdę i wezwał na miejsce patrol policji. W wydychanym powietrzu kobieta miała prawie 2 promile alkoholu.
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Skrajnie nieodpowiedzialna kierująca została zatrzymana 10 marca br. Z relacji świadków wynika, że kobieta jadąca pojazdem marki Ford podczas jazdy wielokrotnie zjeżdżała na pobocze oraz do środka jezdni, stwarzając przy tym zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Widząc tak niebezpieczne sytuacje, jadąca za pojazdem 22-latka wyprzedziła forda i zwalniając spowodowała zatrzymanie się kierującej fordem.

Jak się okazało, 37-latka nie jechała sama. Pasażerką była jej 10-letnia córka. Od mocno zdenerowowanej kobiety wyczuwalna była woń alkoholu, dlatego drugi ze świadków, który również zatrzymał się, wyciągnął ze stacyjki kluczyki i o zdarzeniu poinformował Policję.

Przybyły na miejsce patrol dokonał badania stanu trzeźwości 37-latki. W jej organizmie było blisko 2 promile alkoholu.

Skrajnie nieodpowiedzialnej mieszkance gminy Koło, funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Kobieta odpowie za prowadzenie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi jej wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę