R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Jego pasją są szybowce. Teraz lata dla Kadry Narodowej. Poznajcie Jakuba

25 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,318 | Komentarzy: 1

Mało kto zna historię naszego mieszkańca, który wybrał sobie niecodzienną pasję. Szybownictwo to mało popularny sport, lecz lata ciężkiej pracy zaowocowały wynikami i powołaniem do Kadry Narodowej.
Foto:Jakub Kaczorowski
R E K L A M A

Jakub Kaczorowski ma 21 lat. Urodził i wychował się w Kole. Szybownictwem zajmuje się od 14 roku życia, czyli już 7 lat. W 2017 roku zdobył Juniorskie Wicemistrzostwo Polski, tuż po tym został powołany do Szybowcowej Kadry Narodowej, której jest teraz czołowym zawodnikiem.

Lata ciężkiego treningu i poświęcania wszystkiego swojej pasji, zaowocowały powołaniem mnie jako jeden z 3 zawodników na Juniorskie Mistrzostwa Europy w 2021 roku, które odbędą się na Litwie. Zawody szybowcowe są obecnie w okresie powrotu do swojej świetności z minionego ustroju, kiedy to był to jeden z czołowych sportów w naszym kraju. Można śledzić zawody i poszczególnych zawodników na bieżąco jak na rajdach samochodowych ale te informację mógłbym podać w przyszłości. Obecnie trwają przygotowania do sezonu, który już za chwilę się zacznie.

- opowiada naszej redakcji Jakub

Niebawem poznacie Jakuba i jego pasję bliżej.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA