R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Ciężarówką najechał na tył Peugeota. W środku małe dzieci

02-04-2021 19:54 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,884 | Komentarzy: 0

31 marca br. o godzinie 10:54 skierowano służby ratunkowe do zdarzenia drogowego w miejscowości Police Średnie. Gdyby prędkość była większa - mogłoby dojść do tragedii.
Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło w miejscowości Police Średnie. Kobieta prowadząca samochód osobowy prawidłowo wykonywała manewr skrętu w lewo, w trakcie zwalniania w tył jej pojazdu wjechała ciężarówka do przewozu kruszywa. 

Pojazdami podróżowały cztery osoby (w tym dwójka małych dzieci), które opuściły pojazdy przed przybyciem straży pożarnej.  Ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Odłączono dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach. Kierowcy oraz pasażerom samochodu osobowego udzielono pierwszej pomocy , następnie przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA