R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Judasz wśród parafian? Parafia nie przebierała w słowach. Zdjęcie obiegło cały kraj

06-04-2021 12:11 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 95,543 | Komentarzy: 46

W Wielki Czwartek w Parafii w Kościelcu w trakcie nabożeństwa wewnątrz świątyni pojawiła się policja, która zweryfikowała liczbę wiernych w odniesieniu do ostatnich zarządzeń rządowych.
Foto:czytelnik
R E K L A M A

Okazuje się, że źródłem informacji o przekroczonej liczbie wiernych był ktoś z parafii. Parafia nie przebierając w słowach wystosowała ogłoszenie, które znalazło się w witrynie przed kościołem. Mieszkańcy Kościelca nie kryli swojego oburzenia, wysyłając do nas zdjęcia w/w treści.

Parafia nawiązując do historii Judasza, który zdradził Jezusa - porównała do niego osobę, która zadzwoniła do służb przez co parafia będzie musiała zabezpieczyć środki finansowe.

Potwierdzamy  zdarzenie, do którego doszło około godziny 18:30 , 1 kwietnia br. Policjanci zostali poproszeni o interwencję w związku ze zgłoszeniem przekroczenia dopuszczalnej liczby osób znajdujących się w kościele  w Kościelcu. Na miejscu policjanci ustalili, że faktycznie w kościele znajdowało się więcej osób,niż  zezwalają na to obowiązujace przepisy. Obecnie prowadzona jest analiza prawno-karna po której zostanie podjęta decyzja o dalszych krokach. 

- rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

Poniżej pełna treść.

​

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (46) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA