R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Zatrzymano mężczyznę w trakcie transmisji na żywo. Trwa zbieranie materiału dowodowego

18 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 81,710 | Komentarzy: 17

Elusive Child Protection Unit Poland przekazało wczoraj funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Kole 35-letniego mężczyznę podejrzanego o popełnienie czynu z art. 200a par. 2.
Foto:facebook
R E K L A M A

Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

- to treść art. 200a par.2

Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole potwierdza zatrzymanie mieszkańca Powiatu Kolskiego. Obecnie trwa zbieranie dowodów i ich analiza. Czynności prowadzone są w kierunku art. 200a par. 2. O zatrzymaniu została poinformowana Prokuratura Rejonowa w Kole. 

Elusive Child Protection Unit Poland prowadziło za pośrednictwem Facebooka transmisję na żywo, w której rozmawiali z zatrzymanym o materiale dowodowym, czyli rozmowach prowadzonych z potencjalnymi nieletnimi. Nagranie transmisji oglądano już blisko 1 200 000 razy. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (17) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA