IV liga: MKS Olimpia Koło - Polonia Kępno 3:1

W sobotę 15 maja MKS Olimpia Koło (trener Łukasz Kujawa) rozegrała na Stadionie MOSiR w Kole spotkanie 8 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO (grupa spadkowa) z drużyną Polonii Kępno.

0
Czytano:
4,867 razy
Udostępnij

Kolanie bardzo szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 6 minucie po rzucie karnym bramkę zdobył niezawodny Krystian Sobieraj.
Końcówka I połowy również przyniosła pozytywne emocje. W 43 minucie na 2:0 podwyższył Szymon Bartosik i na przerwę podopieczni trenera Łukasza Kujawy schodzili z dwubramkową przewagą.
II połowa w 60 minucie goście dochodza do głosu i zdobywają kontaktową bramkę autorstwa Jakuba Góreckiego. Kolanie nie cofnęli się, bo już w 67 minucie drugą swoją bramkę tego dnia strzela Szymon Bartosik.
W 80 minucie drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Konrad Mechowski.
Cieszy kolejna wygrana podopiecznych Łukasza Kujawy. Sześć punktów w ostatnich dwóch meczach pozwala spokojniej obserwować strefę spadkową. Bezpośredni pojedynek z Polonią Kępno zadecydował o tym, że to własnie Polonia zajmuje pierwsze miejsce spadkowe (19 lokata). Kolanie mają 5 punktów przewagi.

MKS OLIMPIA Koło - POLONIA Kępno 3:1 (2:0)
1:0 - Krystian Sobieraj (6' - rzut karny)
2:0 - Szymon Bartosik (43')

2:1 - Jakub Górecki (60')
3:1 - Szymon Bartosik (67')