R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

A2: Wjechał w tył ciężarówki. Strażacy rozcinali samochód by wydostać kierowcę

05-06-2021 18:57 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,364 | Komentarzy: 2

02 czerwca 2021r. o godzinie 00:36 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sobótka gm. Dąbie na Autostradzie A2 w kierunku na Poznań.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Dąbia. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy ustalili, że samochód osobowy uderzył w tył pojazdu ciężarowego, którego nie było na miejscu zdarzenia. Samochodem osobowym marki Citroen Berlingo podróżował kierowca, który został uwięziony w pojeździe.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu prowadzonych działań, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączeniu dopływu prądu z akumulatora w pojeździe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego osoba poszkodowana została przekazana i przetransportowana do szpitala.

Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 35 minut. W akcji uczestniczyło 15 strażaków.

Opracowanie: kpt. Jakub Lipiński

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę