R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Stand-up na deskach Miejskiego Domu Kultury

07-06-2021 10:13 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,207 | Komentarzy: 0

Po ponad rocznej przerwie w występach dla publiczności na żywo - artyści byli spragnieni kontaktu z publiką. Dali temu swój wyraz artyści Stand-upowi, którzy przedstawili swoje premierowe programy w Miejskim Domu Kultury w Kole.
Foto:MDK Koło
R E K L A M A

Gościliśmy w Kole znanych z telewizyjnego ekranu stand-up-owców: Ewę Błachnio, Damiana Usewicza i Radka Kostrzewskiego. Publiczność mimo długiego weekendu i pięknej, niedzielnej pogody - pojawiła się w sali widowiskowej MDK-u. 

Wśród tematów żartów nie zabrakło: polityki, relacji damsko-męskich, pandemicznych itd. Ewa Błachnio zaczynając swój występ pochwaliła się wiedzą na temat naszego miasta. Przywołała chociażby sytuację kawiarni Czajnik oraz Muzeum Technik Ceramicznych jako lokalną atrakcję turystyczną.

najlepsze oc - ocsamochodu.pl

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA