R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Starostwo zapowiada remont odcinka ulicy Toruńskiej w Kole

11-06-2021 15:50 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,353 | Komentarzy: 7

Powiat kolski przy wsparciu gmin z terenu powiatu przeznaczy w ciągu najbliższych miesięcy 1,5 mln zł na remonty dróg powiatowych w powiecie kolskim. Jednym z odcinków drogi, który zostanie poddany remontowi jest ul. Toruńska w Kole.

Foto:Google Street View
R E K L A M A

Pierwszy etap modernizacji ul. Toruńskiej wykonano w 2020 roku, kiedy wyremontowany został lewy odcinek o długości ok. 350 m od skrzyżowania z ul. Towarową do ul. Norton, czyli wjazdu do firmy Saint-Gobain. Kolejny etap remontu ul. Toruńskiej ma zakończyć się u zbiegu ul. Zachodniej. Będzie więc to zatem kolejny, tym razem  prawie 1 km nowej wyremontowanej drogi.     

Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że zmodernizowany zostanie tylko odcinek lewostronny patrząc w kierunku gm. Osiek Mały, a to dlatego, że Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole zaplanował budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Toruńskiej, która będzie wiązała się z robotami budowlanymi w pasie drogowym po prawej stronie ul. Toruńskiej. 

Po wykonaniu inwestycji kanalizacyjnej modernizacji z pewnością poddany zostanie odcinek prawostronny.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze