R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Taras Kulai pierwszy na mecie biegu o Puchar Wood-Mizera

12-06-2021 13:24 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,499 | Komentarzy: 0

Wysoka temperatura i duszna aura towarzyszyła dziś biegaczom i zawodnikom nordic walking w rywalizacji Grand Prix Koła 2021 o Puchar Prezesa firmy Wood-Mizer.
R E K L A M A

To już drugi z czterech biegów z serii Grand Prix Koła 2021. Nadal trasa biegu rozpoczyna i kończy się na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. W dzisiejszej edycji na liście startowej pojawiła się Mistrzyni Świata w nordic walking, która była o krok za najlepszym z mężczyzn. Poniżej prezentujemy wyniki. 

Wyniki klasyfikacji ogólnej

1 Kulai Taras Triton Konin 1 / 15 M16 1 / 83 0:36:39
2 Wojewoda Marcin Koło Biega 1 / 35 M40 2 / 83 0:37:30
3 Nowosielski Krzysztof MKS RUN TEAM DĄBIE 2 / 35 M40 3 / 83 0:37:56
4 Rutkowski Michał Wood-Mizer 1 / 26 M30 4 / 83 0:38:08
5 Berczynski Damian kb geotermia uniejow 2 / 26 M30 5 / 83 0:38:19
6 Meier Marcin MK Foam Materace 2 / 15 M16 6 / 83 0:38:24
7 Piskorski Norbert UczenkoTeam 3 / 15 M16 7 / 83 0:38:33
8 Majda Przemysław NO NAME TEAM 3 / 35 M40 8 / 83 0:38:44
9 Stegienta Piotr   4 / 15 M16 9 / 83 0:38:59
10 Urbaniak Dominik   5 / 15 M16 10 / 83 0:39:33

Klasyfikacja generalna kategorii kobiet

Walczak Michalina NO NAME TEAM 1 / 13 K30 1 / 24 0:42:26
Wałowska Justyna NO NAME TEAM 2 / 13 K30 2 / 24 0:42:56
Niklewicz Andżelika MLUKS KOŁO 3 / 13 K30 3 / 24 0:43:10
Wieczorek Daria   1 / 3 K16 4 / 24 0:46:04
Krokos Marta   2 / 3 K16 5 / 24 0:47:06
Nitecka Daria NO NAME TEAM 4 / 13 K30 6 / 24 0:50:44
Okuńska-Wejdman Aneta NO NAME TEAM 1 / 8 K40 7 / 24 0:50:58
Zalas Magdalena Geberit Team 2 / 8 K40 8 / 24 0:51:21
Jasińska Joanna FitArt Studio Fitness 3 / 8 K40 9 / 24 0:53:52
Wiktorska Andżelika   4 / 8 K40 10 / 24 0:54:21
Mielcarek Agnieszka   5 / 8 K40 11 / 24 0:55:21
Kuszynska Agnieszka Partyzanci 6 / 8 K40 12 / 24 0:56:23
Granceka Anna Geberit Team 5 / 13 K30 13 / 24 0:56:38
Radke Kamila MORSY KONIN 6 / 13 K30 14 / 24 0:57:05
Walczak Lidia Geberit Team 7 / 13 K30 15 / 24 0:57:07

Klasyfikacja generalna nordic walking

1 Radomski Marcin Biegam W Sfetsze     1 / 10 0:34:44
2 Mielecka Agnieszka KS IDMAR RACING TEAM     1 / 21 0:34:52
3 Sypniewski Szymon Geberit Team     2 / 10 0:36:50
4 Żurawik Marcin New4you Team     3 / 10 0:37:13
5 Kolberg Kamila Kijkowe Trzemeszno     2 / 21 0:37:15
6 Safandowska Małgorzata WKB Maratończyk /Parakulos Kowal     3 / 21 0:37:19
7 Kaczmarek Krzysztof K2     4 / 10 0:38:52
8 Majewska Marzena New 4 You Team     4 / 21 0:41:03
9 Krzewiński Marek Geberit Team     5 / 10 0:41:45
10 Zagłoba Renata       5 / 21 0:41:51
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA