R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Narodowe Czytanie 2021 - poszukiwani lektorzy!

15-06-2021 14:56 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,566 | Komentarzy: 0

Lubisz czytać? Masz dobrą dykcję? Nie masz problemów z wystąpieniami publicznymi? Zgłoś się do wspólnego czytania "Moralności pani Dulskiej"! 4 września 2021 r. już po raz 10. odbędzie się ogólnopolska akcja Narodowego Czytania. Z tej okazji również w Kole będzie można usłyszeć fragmenty dramatu Gabrieli Zapolskiej. Odważnych lektorów poszukuje Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole.
Foto:PiMBP w Kole | Ogłoszenie
R E K L A M A

W ramach 10. edycji akcji Narodowego Czytania PiMBP w Kole zaprasza mieszkańców do Parku Miejskiego im. St. Moniuszki, gdzie oprócz wyjątkowego autorskiego spotkania z Gabrielą Zapolską planowane jest wspólne czytanie fragmentów dramatu oraz zabawy plastyczne.

Wspólne czytanie rozpocznie się o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane wspólnym czytaniem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: [email protected] lub tel. 63 21 78 006.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE