R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Kolejny oddział kolskiego szpitala przejdzie remont?

25-06-2021 14:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,356 | Komentarzy: 0

Kilka tygodni temu oddano do użytku wyremontowany oddział chirurgii ogólnej kolskiego szpitala. Dziś Radni Rady Powiatu Kolskiego rozpoczęli proces ku modernizacji kolejnego z oddziałów, którego?

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Oddział Wewnętrzny pojawił się na "celowniku" jako ten, który zostanie w przyszłości zmodernizowany. W trakcie dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Kolskiego przegłosowano środki finansowe na stworzenie dokumentacji technicznej. 

Właśnie przed chwilą Rada Powiatu Kolskiego zaakceptowała wniosek Zarządu Powiatu o zabezpieczenie kwoty w wysokości 150 tys. zł z przeznaczenie na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: "Przebudowa Oddziału Wewnętrznego I w SP ZOZ w Kole.

- czytamy na facebooku Powiat Kolski

Oddział chirurgii zmienił się nie do poznania. Wstęga przecięta

10 maja br. nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi na wyremontowanym oddziale chirurgii ogólnej kolskiego szpitala. Zmien...

Czytaj więcej

 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze