R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelec - Integracja przez taniec i śpiew

28-06-2021 09:59 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,005 | Komentarzy: 0

Integracja przez taniec i śpiew to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Kultury i Folkloru przy ZSRCKU w Kościelcu w partnerstwie z Urzędem Gminy w Kościelcu i ZSRCKU w Kościelcu.
Foto:

Jesteśmy na półmetku jego realizacji. Projekt obejmował między innymi warsztaty wokalne, podczas których 20 -osobowa grupa młodzieży z terenu działania LGD TUR Turkowska Unia Rozwoju poznaje specyfikę i piękno białego śpiewu. Odbyły się już trzy spotkania prowadzone przez panią Joannę Gogulską wysokiej klasy specjalistkę. Zakupione zostały kolumny głośnikowe, aby uzyskać lepszy efekt pracy całej grupy. Podczas koncertu z okazji zakończenia roku szkolnego, odbyło się podsumowanie projektu. Można było posłuchać białego śpiewu w wykonaniu uczestników projektu, a po koncercie  czekał na gości słodki bufet.

Projekt realizowany jest w ramach przedsięwzięcia „Rozwój usług w zakresie kultury” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]v.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA