R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Wójt Gminy Koło z jednogłośnym absolutorium od rady

01-07-2021 13:29 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,230 | Komentarzy: 2

W trakcie wczorajszej Sesji Rady Gminy Koło jedną z najważniejszych uchwał było głosowanie nad udzieleniem Wójtowi Gminy Koło wotum zaufania.

Foto:
R E K L A M A

Wójt w formie czytelnej prezentacji wskazał najważniejsze inwenstycje roku 2020, podkreślając, że był to rekordowy rok pod względem środków przeznaczonych na rozwój. Warto wspomnieć, iż na wysoki budżet gminy wpłynęły pozyskiwane z sukcesem środki zewnętrzne. Po przedstawieniu szczegółowego raportu na temat stanu Gminy Koło za rok ubiegły oraz wysłuchaniu opinii merytorycznych komisji - radni jednogłośnie zagłosowali za udzieleniem wotum zaufania Mariuszowi Rybczyńskiemu. 

To drugie, jednogłośne wotum w działalności Wójta Gminy Koło. Z pewnością stanowi to podstawę do twierdzenia, że współpraca między organem wykonawczym i uchwałodawczym stanowi solidny fundament rozwoju gminy.

Mariusz Rybczyński na koniec podziękował wszystkim głosującym oraz pracownikom, bez których ten sukces nie mógłby się ziścić.

Transmisja z sesji do obejrzenia tutaj

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze