R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Sprawca głośnego napadu trafił do aresztu! 17-latek chciał uciec pociągiem z miasta

07-07-2021 13:26 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 53,928 | Komentarzy: 8

W dniu 5 lipca 2021 roku w jednym ze sklepów przy ul. Stary Rynek w Kole doszło do rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Około godz. 9:20 mężczyzna z maseczką na twarzy ubrany cały na czarno wszedł do sklepu po czym zranił ekspedientkę nożem w rękę a następnie dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie około 120 złotych, po czym mężczyzna wybiegł ze sklepu i uciekł w kierunku ul. Pułaskiego.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Na miejsce tego zdarzenia zostali skierowani policjanci z kolskiej jednostki użyto także psa służbowego. Wystosowano również komunikat w mediach społecznościowych o pomoc do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub wiedzieć coś o sprawcy. Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać.

Jeden z funkcjonariuszy uzyskał informację, że sprawca rozboju ma przebywać na dworcu PKP w Kole i planuje ucieczkę. Kryminalni natychmiast udali się na wskazane miejsce gdzie zatrzymali 17-letniego mieszkańca Koła. Zebrany dotąd w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu dokonania rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

7 lipca br. Sąd Rejonowy w Kole na wniosek kolskiej prokuratury zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat nie krótsza jednak niż 3 lata.


Rozbój w sklepie! Napastnik zranił nożem ekspedientkę. Policja prosi o pomoc

Dzisiaj około godz. 9:20 w jednym ze sklepów przy ul. Stary Rynek 29 w Kole doszło do rozboju. Wysoki mężczyzna smukłej ...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE