R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Premier RP Mateusz Morawiecki na roboczym spotkaniu w kolskim Starostwie

14-07-2021 14:57 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,816 | Komentarzy: 16

Bez kamer i blasku fleszy odbyło się dzisiejsze spotkanie Mateusza Morawieckiego w kolskim starostwie. Premier wraz z Posłem RP Leszkiem Galembą, Wojewodą Wielkopolskim Michałem Zielińskim oraz Starostą Kolskim Robertem Kropidłowskim rozmawiali o północnej obwodnicy miasta Koła.

R E K L A M A

Głównym tematem rozmów było przedstawienie stanu zaawansowania prac związanych z budową północnej obwodnicy miasta Koła. Podczas spotkania Starosta Kolski Robert Kropidłowski i Wicestarosta Sylwester Chęciński poruszyli również sprawy związane z inwestycjami jakie w najbliższym czasie planuje powiat.  W spotkaniu z Panem Premierem uczestniczyli również Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński oraz Poseł na Sejm RP Leszek Galemba. Pan Premier spotkał się również z urzędnikami kolskiego starostwa.

- relacjonuje Starostwo Kolskie

Spotkanie odbyło się przy okazji wizyty Mateusza Morawieckiego w Wielkopolsce: w Kaliszu oraz w gospodarstwie rolnym w Marianowie Brodowskim.

 Polecany materiał video

Mateusz Morawiecki w Kole [Retransmisja]

29-09-2019 20:06 |   2,982

Premier obiecał obwodnicę północną i pomoc szpitalowi

W sobotni wieczór oczy widzów wielu ogólnopolskich stacji telewizyjnych skierowane były na nasze miasto, gdzie w sali sp...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (16) Pokaż komentarze